Сьогодні Рада займеться безвізовим режимом з ЄС

163091До порядку денного засідання Верховної Ради в четвер, 10 листопада, включені законопроекти, необхідні для лібералізації візового режиму між Україною та Європейським Союзом. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

«Питання безвізового режиму надзвичайно важливі для нашої країни, для нашого суспільства. Ми зобов’язані сьогодні розглянути всі закони щодо безвізового режиму, з персональною відповідальністю кожного депутата, – завив спікер парламенту Володимир Гройсман, відкриваючи ранкове засідання Верховної Ради. – Я закликаю депутатів до якісної та конструктивної роботи. Я думаю, що ми повинні відкинути всі розбіжності і сконцентруватися на роботі на благо кожного громадянина нашої країни».

Сьогодні, в першому читанні планується розглянути законопроект №3154 про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України, у повторному першому читанні – законопроект №3040 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реалізації рекомендації, наданої в рамках виконання плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України щодо забезпечення функціонування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів та ін.

Також нардепи планують розглянути законопроект №3387 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національної поліції, законопроект про наукову і науково-технічної діяльності та ін.

4396 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *