Сьогодні, 14 травня, Святославу Вакарчуку виповнюється 40

1424734459-okean_elzyСвою першу пісню Святослав написав у 15 років. У 19 років музикант познайомився з учасниками львівського гурту “Клан Тиші”, з якого у 1994році утворився колектив, що отримав назву “Океан Ельзи”. Група вдало виступила на кількох фестивалях, після чого перебралася до Києва для запису першого диска.

За час існування гурту, Вакарчука знають не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Підтвердження цьому, завжди переповненні зали на концертах.

«Океан Ельзи» неодноразово визнавали найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи.

На офіційному сайті колектив “О.Е.” привітав свого фронтмена:

“з Днем народження, Святослав!

З ТВОЇМ ДНЕМ!!
Той, хто запалює надію в серцях, той, хто дарує миттєвості щастя, той, хто перетворює енергію творчості на радість для мільйонів – любимо тебе!”

Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook написав слова привітання: “Так, це не наша війна! З твоїми піснями ми стаємо мудрішими та сильнішими! Дякую, Святославе!”

Приєднуємось до привітань та хочемо побажати Святославу довгих років життя, як би банально це звучало! Щоб на піснях “О.Е.” виросло ще не одне покоління!!! Бо пісні, які чіпляють за живе, надихають, дають сил пережити новий день… Такі пісні нам дуже потрібні!

 

4320 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *