Слідчі принесли у Верховну раду повістки на допит нардепам

sdfrГенпрокурор Віктор Шокін повідомив, що народним депутатам від «Опозиційного блоку» Олександру Вілкулу та Наталії Королевській надіслані повістки на допит у Генеральній прокуратурі на 5 листопада.

Політолог Володимир Цибулько у коментарі Gazeta.ua відзначив: колишніх «регіоналів» хочуть витіснити з великої політики.

«Влада може діяти в гуманний спосіб, просто витиснути своїх відвертих опонентів, які до того ж переступили закон. Або арештовувати. Думаю, існує певна градація, кого арештовувати, а кого витісняти з території. Витиснути збираються тих власників бізнесу, які ще платять якісь податки. Це така модель деолігархізації. Це публічний пресинг. Нехай займаються бізнесом. Якщо вони працюють у законний спосіб на ринках, то чому ні. Нехай заробляють, платять податки. Але навіщо їм з таким шлейфом далі продовжувати чіплятися за політику», – пояснив Цибулько.

На початку року з’являлись повідомлення, що ГПУ відкрила справу за фінансування бойовиків на Донбасі, на причетність перевіряють Наталію Королевську.

1762 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *