Скрябін. Концерт пам’яті у Львові

«Я завжди слухала Андрійкові пісні, і мала що йому сказати. Зараз ця тема стала для мене дуже важливою – не забути, не загубити те, що тисячі людей знайшли і зрозуміли тільки зараз, після його загибелі. …Тільки в продовженні життя творчості автор продовжує жити, вчити нас, а забуття — це смерть!», – написала у своєму листі, опублікованому на сторінці гурту у «Фейсбуці», Ольга Кузьменко.

Смерть це завжди боляче. Але коли вона забирає людину, що могла запросто, в будь-якій обстановці створити веселу атмосферу – атмосферу свята, заволодіти увагою кожного. Коли смерть забирає того, хто через свої пісні вчив любити…. Любити свою маму, кохану людину, країну в якій ти живеш! Коли смерть забирає таку людину, що народжується раз на століття. То лишається тільки невиліковний біль втрати! Кузьма Скрябін був справжнім. Був саме тим кому ще б жити й жити, творити й творити!

20 травня 2015 року за згодою його сім’ї, в столичному Палаці Спорту відбувся великий концерт – триб’ют Пам’яті Кузьми Скрябіна. В ньому взяли участь найкращі українські артисти та колеги Андрія Кузьменка.

Ще один триб’ют-концерт пройде 21 червня 2015 року у Львові, на найбільшому концертному майданчику міста – стадіоні «Арена Львів».

Сумуємо та завжди пам’ятаємо!

5583 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *