Склад суддівської бригади на бій Усик – Мюллер

AMSGdBUg5mkСтав відомий склад суддівської бригади, якій належить обслуговувати поєдинок за титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO в першій важкій вазі між його володарем українцем Олександром Усиком (7-0, 7 КО) і претендентом з ПАР Джонні Мюллером (19-4-2, 13 КО). Бій запланований на 29 серпня та має пройти у київському Палаці спорту.

Обов’язки рефері в рингу буде виконувати досвідчений Інго Баррабас (Німеччина), якому довелося судити поєдинки в півтора десятках країн по всьому світу – Німеччині, Швейцарії, Австрії, Польщі, і т.д.

Баррабас побував третьою людиною в рингу на 174 боях і вдвічі більшу кількість поєдинків обслужив в ролі бокового судді. Більше чотирьох десятків протистоянь, на яких він працював рефері, були титульними, включаючи бій за пояс чемпіона світу за версією IBF в напівсередній вазі між володарем пояса Яном Завецом зі Словенії та претендентом з Аргентини Родольфо Есекіль Мартінесом, що відбувся навесні 2010-го року в Любляні.

Це буде вже четвертий за рахунком візит Баррабаса в нашу країну. Так, 2009-му році німець побував у Харкові та Дніпропетровську, будучи рефері на титульних поєдинках тодішнього інтерконтинентального чемпіона за версією IBF в суперлегкій вазі Сергія Федченко проти Дієго Хесуса Понсе і Кайзера Мабузі, відповідно.

17 липня цього року в Києві Інго Баррабас виконував обов’язки бокового судді на боях Олег Юхимович – Туомо Ерон та Артем Далакян – Анхель Морено, де на кону стояли континентальні титули WBA .

Супервайзером поєдинку Усик – Мюллер стане ще один давній “знайомий” українських уболівальників –  Іштван Ковач (Угорщина), який свого часу був чемпіоном світу в напівлегкій вазі за версією WBO.

Бічними суддями на поєдинку Усик – Мюллер стануть великодосвідчені професіонали, добре знайомі вітчизняним любителям боксу – Міккі Венн (Великобританія), Юрій Копцев (Росія) і Жолтан Еньеді (Угорщина).

4586 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *