Швейцарія планує інвестувати в Україну близько 100 млн доларів США

1394616812-8482Уряд Швейцарії хоче подвоїти обсяги фінансування проектів в Україні до 100 млн доларів США. Ці кошти надійдуть упродовж чотирьох років.

“Швейцарія подвоїть інвестування в Україні до 100 млн доларів США, які надійдуть упродовж чотирьох років. Буде чотири основних напрямки нашої співпраці – енергоефективність, охорона здоров’я, децентралізація та економічна конкурентоспроможність”, – повідомив на брифінгу у Вінниці посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер.

Заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Петра Відмер сказав, що прямим бенефіціаром швейцарської допомоги стануть прості українці.

“Це робитиметься на кількох рівнях – в першу чергу підтримуватимуться ініціативи, які з’явились на рівні громад, потім – на рівні міських та регіональних формувань. Ми намагатимемося охопити своїми проектами всю Україну. Також надаватимемо допомогу регіонам, щоб вони ділилися один з одним набутим досвідом”, – повідомила Відмер.

Також Петра Відмер зазначила, що швейцарська сторона теж має проекти щодо встановлення миру на окремих територіях України, але їх реалізація буде локалізована в регіонах, які цього потребують найбільше.

1991 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *