Штати подарували Україні військово-польовий госпіталь

hospital_04США офіційно передали уряду України військово-польової експедиційний госпіталь вартістю $7,6 млн з метою поліпшення спроможності країни лікувати солдатів, поранених в операціях по захисту суверенної української території від агресії об’єднаних російсько-сепаратистських сил на сході України. Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці американського посольства в Україні.

«Госпіталь розрахований на роботу у ньому 30 лікарів і допоміжних медичних працівників. Він може надавати медичну допомогу трьом тисячам військовиків. Складається із чотирьох наметів, що розгортаються протягом 24 годин і може діяти автономно без постачання до 10 днів», – зазначається у повідомленні.

Відомий в США під назвою EMEDS (Експедиційна система медичної підтримки), цей військово-польовий госпіталь є легкою, компактною реанімаційною спорудою, яку можна висунути в район бойових операцій широкого спектру для надання швидкої медичної допомоги.

Полковник Керол Нортрап, військова аташе посольства США в Україні, презентувала госпіталь від імені уряду США на церемонії у Житомирі. Приймали його від імені уряду України полковник Андрій Верба, директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, та заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.

Американські військові протягом місяця навчатимуть українських колег, як найефективніше використовувати госпіталь.

5719 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *