Що можна відвідати в Києві на травневі свята

Ярмарок майстрів і ремісників

4o9ikd0eu0nqi52rp6s61s3mg

Серед мальовничих пагорбів в оточенні історичних пам’яток народної архітектури відвідувачі познайомляться з виробами гончарів, ковалів, вишивальниць, різьбярів та майстрів які плетуть з лози, соломи, рогози та ін. Народні умільці покажуть різноманітні майстер-класи.

На сцені Співочого поля з 13.00 виступатимуть фольклорні колективи Лісова пісня “,” Блискавчанка “,” Вишевичанка “, хор ветеранів м.Васильків, хор” Мрія “с. Хотів і фольклорний ансамбль” Оберіг “Бориспільського району.

Коли: 1-4 травня

Де: музей Пирогово, Співоче поле

Почім: 30 гривень; школярі, студенти, пенсіонери – 15 гривень; діти до 10 років – 5 гривень

 

Ніч в Музеї Булгакова

ozmLtMzw8nHaG1

 

Ви пройдетеся вечірніми вуличками містичного Києва, послухаєте стародавні легенди, міфічні історії, заглянете в місця які виконують бажання. І, звичайно, головною перлиною цьої пригоди стане будинок на Андріївському узвозі під номером 13,двері якого відкриються в той час, коли вони зазвичай наглухо закриті, а в будинку знаходяться хіба що приведи минулих років, та вартовий, ревно їх охороняючий! У музеї  проведуть особливу екскурсію з акцентом на світлу містику будинку Булгакова.

Коли: 2 травня, 19:30

Місце зустрічі: у щаблів Андріївської церкви

Почім: 120 гривень

 

Виставка “Історичний костюм у творах мистецтва і в авторських реконструкціях”

list

У розкішних інтер’єрах старовинного особняка, в оточенні творів класичного мистецтва, з’являться незвичайні гості – кавалери і дами в костюмах 14 – початку 20 століть. Серед історичних реконструкцій, виконаних майстрами дизайн-студії “Десяте королівство”, можна буде побачити, зокрема, модель сукні інфанти Маргарити. Інші реконструкції розмістяться поряд з картинами і скульптурами відповідних країн та епох.

Коли: 30 квітня по 7 червня 2015 р (1,2,4 травня – музей не працює)

Де: музей ім. Богдана та Варвари Ханенків

Почім: від 5 до 40 гривень

 

Фестиваль May-Art Picnic

39_big

У програмі: жива музика (Тартак, Віталій Козловський, Андрій Кіше та інші); виставка сучасного арту і Парк Графіті; вистави для дітей та дорослих; байкер-зона з виставкою байків та виставка кращих тату-салонів; пересувний кінотеатр-планетарій; ярмарок майстрів hand-made з майстер-класами (скульптура, гончарство, декупаж, картини з піску та інші); атракціони і незвичайні змагання. Поласувати можна буде барбекю-меню: сосиски, стейки, запечена риба, свинячі окости, овочі. Також на території будуть зони відпочинку з безкоштовним Wi-Fi: можна розслабитися на природі в гамаках і м’яких подушках або попити коктейлі в незвичайному дизайнерському кафе.

Коли: 1-9 травня

Де: Співоче поле

Почім: вхідний квиток на 1,2,3 травня (на один день) – 65 гривень, на 4-9 травня (на один день) – 35 гривень

25349 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *