Ще не зведений міст через Керченську протоку, вже влючили до складу “автодороги федерального значення”

kerchenskij-mostДілянки автомобільних доріг і транспортний перехід через Керченську протоку, які обіцяють побудувати до 2018 року, включені до складу автомобільної дороги загального користування федерального значення М25 (А290).

Відповідну постанову, підготовлене Мінтрансом РФ, опубліковано сьогодні, 5 травня, на сайті російського уряду.

Зміни внесені в перелік інших федеральних доріг і в перелік автомобільних доріг загального користування федерального значення.

Новий транспортний маршрут включатиме, зокрема, планований до будівництва під’їзд від автомобільної дороги до транспортного переходу через Керченську протоку, сам транспортний перехід, під’їзд від нього до м.Керч, а також автодорожні під’їзди до морських портів «Кавказ» і «Тамань».

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін доручив побудувати міст через Керченську протоку до кінця 2018 року. Загальна довжина транспортного переходу складе 19 км. Проект включає в себе кілька ділянок: крім мостового переходу через канал (6 км), в нього входять ділянки проходження по косі Тузла (6,5 км), а також по дамбі і ділянці існуючої протоки (ще 6,5 км).

На острові Тузла почалися роботи з вивантаження спецтехніки, яка буде задіяна в будівництві Керченського мосту, а на Кубані почали зводити тимчасовий технологічний міст через Керченську протоку.
Планується, що мостовий перехід почнуть використовувати в робочому режимі в грудні 2018 року, а введуть в експлуатацію до липня 2019 року.

5837 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *