Савченко побачила в одному зі своїх викрадачів співробітника Адміністрації президента РФ

55353766e5649712bee50b48c501f25a.pngНа черговому засіданні суду в російському Донецьку Надія Савченко упізнала по фотографії серед своїх викрадачів Павла Карпова, який є помічником Владислава Суркова, радника президента РФ. Сам Карпов свого часу працював в адміністрації Володимира Путіна.

Про це у Twitter сьогодні повідомив один із адвокатів Савченко Микола Полозов, який веде твітер-трансляцію засідання із зали суду.

«Людина, яку упізнала Надія – Павло Карпов. Він помічник Суркова, працював раніше в АП», – написав він.

Крім того, за словами Полозова, у захисту Савченко є інформація, що 18 липня 2014 року Павло Карпов обговорював по телефону з тодішнім лідером так званої ЛНР Валерієм Болотовим Савченко як «жінку-снайпера».

Прослушка була отримана адвокатським запитом українського адвоката Савченко А.Плахотнюка кримінальної справи про її викрадення.

Полозов також процитував свідчення Савченко про події дня свого викрадення.

Український нардеп розповіла, що 23 червня 2014 до будівлі військкомату в Луганську, де її тоді утримували сепаратисти, під’їхали два автомобілі. Водієм одного з них був «товстий, стрижений, з бородою, в хорошій екіпіровці, з бронежилетом класу з автоматом». Як підкреслила незаконно судима в РФ українка, її здивувало, що лідер луганських бойовиків Ігор Плотницкий розмовляв з цим водієм як з головним. Після цього її повезли машиною в бік Донецька.

2347 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *