Саакашвілі: 5 млрд доларів щорічно втрачає Україна через корупціонерів

Mihail-Saakashvili15 млрд доларів. Таку суму, за словами Міхеїла Саакашвілі, щорічно втрачає бюджет України з вини корупціонерів.

Під час Антикорупційного форуму в Одесі Саакашвілі «пройшовся» не тільки за корупційними схемами підприємств (Одеському припортовому заводі, Об’єднаній гірничо-хімічної компанії, Східному гірничо-збагачувальному комбінаті й ін.). Але й не посоромився назвати прізвища корупціонерів.

«За час цього уряду офіційно вкрадено, лише з держпідприємств 120 млрд гривень. Витекло з економіки за цими схемами, як ми порахували, 5 млрд доларів. ВВП впало на 20%», – заявив Саакашвілі.

Глава Одеської ОДА заявив, що учасниками корупційних схем на Об’єднаній гірничо-хімічної компанії є політик і підприємець Давид Жванія, народний депутат від народного Фронту Микола Мартиненко, голова Енергоатому Юрій Недашковський, гендиректор Східного гірничо-збагачувального комбінату Олександр Сорокін.

Також глава Саакашвілі прямо звинуватив Яценюка у причетності до корупції.

«Ахметов, Мартиненко, Коломойський і Фірташ – в такому порядку розташувалися відповідальні за масову корупцію. А Яценюк охоплює все на вершині (влади, – ред.), – заявив глава Одеської ОДА.

14190 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *