Розпочато виплату вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК»

1433937192_fgvfoВідсьогодні, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, розпочав виплачувати кошти вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК» за договорами, строк дії яких закінчився до 03 березня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки, в т.ч. зарплатні, пенсійні, соціальні ). Виплати коштів будуть здійснюватися через установи чотирьох банків.

Банк,через який можна отримати кошти, визначено залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладником під час укладання договору з АТ «ДЕЛЬТА БАНК».

Так у місті Києві та Києвській обл. вклади можна отримати у відділеннях АТ «ОЩАДБАНК».

Через відділення ПАТ «КБ «ПРИВАТБАНК», кошти можуть отримати вкладники з таких областей:

Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Чернівецька.

У відділеннях АТ «УКРЕКСІМБАНК» кошти отримають вкладники з наступних областей:

Житомирська, Закарпатська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська.

АБ «УКРГАЗБАНК» виплатить кошти вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК» у Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій та Черкаській області.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати уповноваженій особі Фонду гарантування на тимчасову адміністрацію у АТ «ДЕЛЬТА БАНК» – Кадирову Владиславу Володимировичу копії: паспорту, документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину за адресою: вул. Щорса, 36-Б, м. Київ, 01133.

Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Функціонує гаряча лінія АТ «ДЕЛЬТА БАНК» за номером: 0 800 500 600.

Зателефонувавши за даним номером можна отримати інформацію про стан рахунків відкритих у АТ «ДЕЛЬТА БАНК», а також уточнити інформацію про суму коштів, належну до виплат.

1021 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *