Росіяни будуть їсти Сирійські апельсини

Сирія направить 700 тис. тонн цитрусових до Росії, щоб замістити продукцію з Туреччини, ввезення якої в РФ було заборонено після інциденту зі збитим російським літаком турецькими військовими.

188555738649_2«Ми готові до відправки на російський ринок близько 700 тис. тонн цитрусових, в основному апельсинів. Перша партія вже відправилася в Росію », – йдеться в повідомленні промислової палати Сирії. Відзначається, що в Росію будуть поставляти і інші сирійські товари, наприклад текстильні вироби.

Як заявив глава Промислової палати Дамаска Самір Дібіс, санкції, введені проти турецьких товарів, можуть допомогти сирійським підприємцям розширити свою присутність на російському ринку. «Вони створюють значну нішу на ринку, і це несподівано відкриває реальні можливості для сирійських продуктів», – сказав він.

Дібіс повідомив, що найближчим часом до Росії відправиться делегація сирійських бізнесменів. «Вони вивчать можливості для співпраці після введення Москвою санкцій проти Анкари», – сказано в повідомленні.

1198 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *