Росія завезла в Крим ядерну зброю, – Мустафа Джемілєв

86477Уповноважений президента у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв заявляє, що з території Росії до Криму завезено ядерну зброю.

Про це лідер кримськотатарського народу, народний депутат України розповів в інтерв’ю виданню «Фокус».

«Росія завезла в Крим вже і ядерну зброю. У всякому разі, достеменно відомо, що вони майже повністю реставрували ядерне сховище в урочищі Кизилташ поблизу Ялти, яке було закрито і спустошено після підписання Будапештського меморандуму в 1994 році про відмову України від ядерної зброї, завезені в Крим і ракети, здатні нести ядерну зброю», – відмітив Джемілєв.

Політик вважає, що, тим не менш, зміцнення обороноздатності України є також одним із кроків на шляху до звільнення Криму.

«Можна з упевненістю стверджувати, що окупації не сталося б, якби обороноздатність України у березні минулого року була хоча б у такому стані, як зараз. На нинішньому етапі основні надії покладаються на санкції західних країн проти Росії, які можуть привести її економіку до такого стану, що вона змушена буде відмовитися від агресивної політики та сама звільнить окуповані території», – вважає Джемілєв.

Нагадаємо, що раніше Мустафа Джемілєв під час виступу в ООН розповідав про те, що мета, з якою Володимир Путін окупував Крим – створення там військової і ядерної бази.

12647 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *