Росія береться за важку артилерію у інформаційній війні із Заходом

rus-us-flagsДмитро Кисельов,  телеведучий на Російському ТБ, відомий своїми скандальними монологами, оголосив про відкриття нового веб-сайту Кремля та новий сервіс радіо новини через Супутник. Він підкреслив, що тим самим вони продовжать традицію радянської влади, по зміщенню, як він назвав “агресивних” про-американських західних ЗМІ.

Наразі, представлена в якості заміни міжнародного радіомовлення служба уряду Голос Росії. Супутникові новини в першу чергу відрізняються від свого попередника величезними розмірами – нові відділення будуть відкриті в 130 містах  та в 34 країнах по всьому світу.

Кожне відділення буде обслуговувати від  30 до 80 співробітників. А також за повідомленнями буде працювати офіс, в українській столиці Києві, де новий уряд російські державні засоби масової інформації назвали “фашистською хунтою”. Через, те що новий уряд ухвалив угоду про асоціацію з Європейським Союзом і бореться з Росією, яка в свою чергу підтримує повстанців на сході країни.

“Більшість Супутникових Новин будуть зроблені на місцевому рівні, місцевими журналістами, які беруть до уваги місцеві дискусії та вимоги місцевої аудиторії”, сказав Кисельов.

955 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *