Результати розслідування смертельної терористичної атаки в Парижі

Прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс заявив, що було “кілька арештів” під час нічного полювання на двох підозрюваних у смертельній стрілянині в редакції сатиричної газети Парижу.

Судове джерело пізніше підтвердило заяву Вальса, додавши, що сім чоловік були затримані у ході полювання на братів, підозрюваних у розстрілі 12 людей в результаті теракту.

Вальс, тим часом, сказав у ефірі RTL радіо, що двоє підозрюваних – вже відомі спецслужбам і  “без сумніву” за ними стежили раніше.
Нагадаємо, у середу,  люди одягнені в чорне, в масках та з автоматами увірвалися в офіс Charlie Hebdo, який вже не раз піддавався осуду і отримував погрози. в 2011 році у вікна редакції летіла пляшка із запальною сумішшю  – за зображення ісламу на сторінках свого щотижневика. Зауважимо що Charlie Hebdo також висміює і інші релігії і різних політичних діячів.

Персонал був на редакційній нараді, і бойовики попрямували прямо до редактора газети Стефана Шарбонньєра – широко відомого під псевдонімом Charb – його та його охоронця вбили першими.

З криками “Аллах акбар! ” вони стріляли по людях. Спілкуючись між собою чистою французькою без акценту, вони називали конкретних співробітників.

Дванадцять людей загинули,  вісім журналістів, двоє поліцейських, працівник технічного обслуговування і відвідувач були вбиті під час звірячого нападу, сказав прокурор Франсуа Молінс. 11 осіб були поранені – чотири з них серйозно.
20150108 police picПоліція видала ордери на арешт 32-річного Cherif Kouachi, відомого джихадиста засудженого в 2008 році за участь в серії відправлень бійців в Ірак. Та його брата, 34-річного Saidа Kouachi. Обидва народилися в Парижі.

Третій чоловік, Murad Hamyd, якому 18 років, здався поліції сам у невеликому містечку в східному регіоні.

Поліція опублікувала фотографії інших підозрюваних та звернулась із закликом до громадськості, бути пильними бо підозрювані, цитую: “швидше за все, озброєні і небезпечні”.

У похмурому зверненні до нації вчора ввечері, президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв вистежити вбивць і благав своїх співвітчизників зібратися разом, в цей час невпевненості і підозрілості.

“Давайте об’єднаємося, і ми переможемо, ” сказав він. ” Vive La France! ”

1855 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *