Путін: Аллах вирішив покарати владу Туреччини, позбавивши їх розуму

AP787809681142-pic905-895x505-62727Сьогодні, 3 грудня, президент Росії Володимир Путін у 12-й раз виступив із традиційним щорічним посланням парламенту – Федеральним зборам.

Пряму трансляцію з Москви вели всі російські федеральні телеканали.

У посланні президент заявив, що в Росії не забудуть про інцидент зі збитим в Сирії турецькими військовими штурмовиком Су-24, а Туреччина «ще не раз пошкодує про скоєне».

«Тільки , напевно, Аллах знає, навіщо вони це зробили, – сказав президент. – І, мабуть, Аллах вирішив покарати правлячу кліку в Туреччині, позбавивши її розуму і розсудливості. Але від нас не дочекаються істеричної і небезпечної реакції. Цього не буде. В основі наших дій, насамперед, буде відповідальність перед своєю країною і своїм народом. Ми не збираємося і не будемо брязкати зброєю. Але якщо хтось вважає, що, скоївши підлий військовий злочин – вбивство наших людей – вони відбудуться помідорами чи якимись обмеженнями в будівельній та інших галузях, то вони глибоко помиляються. Ми ще не раз нагадаємо про те, що вони зробили. І вони ще не раз пошкодують про скоєне».

Путін також зазначив, що відповідальність за загибель російського військовослужбовця (пілота Су-24 – ред.) несе нинішнє керівництво Туреччини.

Вдови загиблих пілотів російського військового літака Су-24 Олена Пєшкова та Ірина Пазиніч були присутні на зверненні російського президента.

У своїй промові Путін подякував їм за присутність і назвав їх чоловіків «героями».

9006 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *