Пристрасті по-нардепівському

20151106002321Народний депутат від «Народного фронту» Андрій Тетерук не збирається самостійно складати депутатський мандат через інцидент з нардепом від «Батьківщини» Олександрою Кужель.

Як відомо, після завершення пленарного засідання прямо біля приймальні голови Верховної Ради зав’язалася перепалка між Кужель та Тетеруком. У відповідь на образи Тетерук нібито назвав Кужель «старою дурепою», за що та почала бити його сумкою. Тетерук вдарив Кужель пляшкою по голові.

Спікер Володимир Гройсман засудив застосування сили для вирішення питань між парламентаріями.

«Будь-які непорозуміння не вирішуються шляхом фізичного впливу, особливо коли мова йде про чоловіка і жінку. Категорично засуджую будь-який прояв насильства по відношенню до людини, особливо, коли мова йде про жінку», – зазначив Гройсман.

У народного депутат Олександри Кужель після інциденту з нардепом Андрієм Тетеруком діагноcтовано струс мозку.

Про це заявила з трибуни Верховної Ради народний депутат Ольга Червакова.

– У неї було діагностовано струс мозку. Шишка на лобі. Тиск – 220, – сказала вона.

У свою чергу нардеп Тетерук попросив вибачення за «випадковий конфлікт» під час спілкування з Кужель.

563c36bda4b1e«Перебіг подій буває жахливо непередбачуваним. Під час спілкування з Олександрою Кужель випадково стався конфлікт, за який публічно приношу свої вибачення. Повірте, попри емоції, які сьогодні вирують, я щиро каюся», – написав Тетерук у Фейсбук.

Попри вибачення, Андрій Тетерук не збирається самостійно здавати депутатський мандат через інцидент.

«Для того, щоб складати мандат самостійно, я повинен відчувати, що скоїв подію якусь умисну. Мене спровокували, спровокували неодноразово і я абсолютно не поводив себе агресивно і не вважаю, що мої дії є такими, які не дозволяють народному депутату продовжити свої повноваження. З мого боку не було агресії. На всі образи, які лунали на мою адресу до початку інциденту і загрози мене вбити з боку Сергія Власенка (нардеп від фракції «Батьківщина» – ред.), я не відповідав», – сказав А. Тетерук.

Представник МВС Артем Шевченко розповів, що за фактом конфлікту нардепів відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація – нанесення легких тілесних ушкоджень.

3901 Total Views 24 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *