Проти Блаттера та Платіні відкрито ще одну справу

132954Арбітражна палата незалежного комітету з етики ФІФА, очолювана Хансом Йоахимом Еккертом відкрила справи проти президента організації Йозефа Блаттера і глави УЄФА Мішеля Платіні.

Раніше швейцарське федеральне бюро юстиції (FOJ) 25 вересня відкрило справу проти Блаттера, який підозрюється в тому, що незаконно передав 2 млн швейцарських франків Платіні в 2011 році. Гроші нібито були переведені Платіні за виконання робіт в період з кінця січня 1999 по червень 2002 року.

На початку жовтня комітет ФІФА з етики відсторонив Блаттера та Платіні на 90 днів від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом.

Нагадаємо, Йозеф Блаттер зізнався, що вибір Росії місцем проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року проходив нечесним шляхом.

Блаттер, який очолює ФІФА з 1998 року, 29 травня був переобраний на п’ятий термін, а вже 2 червня на хвилі корупційного скандалу в ФІФА оголосив про відставку. Вибори нового глави організації повинні пройти в лютому 2016 року. Платіні є кандидатом у президенти ФІФА, але питання про його допуск на вибори буде вирішено тільки, коли з нього буде знято відсторонення від футбольної діяльності.

5401 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *