Прокурор Парижа не підтвердив загибель організатора терактів

2012-03-20T173545Z_1566230083_PM1E83K1FKX01_RTRMADP_3_FRANCE-CRIME_0Прокурор Парижа Франсуа Молен на прес-конференції в середу не підтвердив інформацію про загибель в ході спецоперації в Сен-Дені організатора серії терактів в Парижі Абдельхамід Абауда.

Він заявив, що в ході рейду, проведеного вранці середи, 18 листопада, було затримано вісім людей. За словами Молена, розшукуваних Абдельхамід Абауда і Салаха Абдеслама серед затриманих немає, особи двох убитих в Сен-Дені встановлюються.

«Ми затримали 8 людей – 7 чоловіків та одну жінку. Їхні особи ще не встановлені, але я можу сказати, що двох основних підозрюваних серед них немає. Рейд був надзвичайно складним. Поранень зазнали п’ятеро поліцейських. Ми здійснили близько 5 тисяч пострілів, доки намагалися прорватися всередину будівлі з терористами», – розповів прокурор Парижа.

Затримані в Сен-Дені планували влаштувати теракти в торговому центрі Quatre Temps, який знаходиться в діловому кварталі Парижа Дефанс, а також в аеропорту імені Шарля де Голля (Руассі).

Раніше американська газета The Washington Post повідомила, ніби Абауд був убитий під час штурму, але прокурор цю інформацію не підтвердив.

1615 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *