Президент України візьме участь в Саміті Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй

UNGAПрезидент України Петро Порошенко другий день перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. Сьогодні, Глава держави візьме участь у сесії-відкритті конференції «Глобальна ініціатива Клінтона». Також запланована низка важливих заходів та міжнародних зустрічей.

Серед головних подій дня – участь Президента України в Саміті з прийняття Цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Передбачається пряма трансляція заходу.

Після участі в Саміті, Петро Порошенко проведе зустріч з представниками найбільших єврейських організацій в Сполучених Штатах Америки та низку двосторонніх зустрічей. Так, заплановані його зустрічі з Прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, інші зустрічі з лідерами країн-партнерів України.

Президент України разом з дружиною візьме участь в церемонії покладання квітів до Меморіалу пам’яті загиблих під час терористичних атак 11 вересня 2001 року та проведе зустріч з представниками засобів масової інформації.

Ввечері у Глави Української держави запланована зустріч з експертами та політиками в Атлантичній Раді (Гарвардський клуб Нью-Йорку), де Президент у своїй доповіді розкаже про ситуацію в нашій країні, яка потерпає від агресії з боку Росії.

Пізно ввечері Президент дасть інтерв’ю американській газеті Washington Post.

11215 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *