Прем’єр Туреччини розкритикував російські санкції

Турецький прем’єр-міністр Ахмет Давутоглу коментуючи введені Росією санкції проти Туреччини, заявив, що Анкара чекає від російського керівництва більш холоднокровних дій.

«Не тільки у Туреччини є економічні інтереси, Росія теж має економічну зацікавленість в Туреччині», – підкреслив прем’єр-міністр.

Він сказав, що в Туреччині очікують, що російські офіційні особи будуть діяти з «холодною головою».

За словами Давутоглу, його завданням було знизити напруженість у відносинах між країнами і запобігти повторенню інцидентів, подібних крахові російського Су-24 на сирійсько-турецькому кордоні.

Давутоглу зазначив, що пріоритетом для Туреччини була відкрита комунікація з Росією, а також координація діяльності в Сирії.

За словами прем’єр-міністра, аварія Су-24 «чітко показала, що операції в одному повітряному просторі двох окремих коаліцій завжди можуть привести до подібних інцидентів».

Нагадаємо, відносини між Москвою і Анкарою погіршилися після того, як 24 листопада Туреччина збила російський бомбардувальник Су-24 за порушення повітряного простору країни, а Москва після цього ввела санкції проти Анкари.

7498 Total Views 24 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *