Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Президентом Франції Франсуа Олландом

JAZ_0492Сьогодні, 13 травня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у Парижі. Арсеній Яценюк зустрівся з Президентом Франції Франсуа Олландом,  також запланована зустріч із Прем’єр-міністром Франції Мануелем Вальсом, Генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Хосе Анхелем Гурріа, а також із представниками ділових кіл Франції.

Під час зустрічі прем’єр-міністр України та Президент Французької Республіки обмінялись думками стосовно конкретних кроків на підтримку України.

Глава Уряду також обговорив з Президентом Франції стан виконання Мінських домовленостей, у тому числі постійні порушення вогню з боку керованих Росією терористів. Прем’єр-міністр України проінформував Франсуа Олланда про дії з української сторони, спрямовані на неухильне дотримання Мінських угод.

Президент Олланд відзначив важливу роль спільних зусиль міжнародного співтовариства на підтримку України, її європейського вибору та процесу реформ. У цьому зв’язку Глава Уряду наголосив на важливості більш активної участі французьких підприємців у відновленні української економіки.

Для презентації інвестиційного потенціалу України Арсеній Яценюк і Франсуа Олланд домовилися провести у Парижі інвестиційний саміт вже восени цього року.

Масштабна приватизація, яку розпочав Уряд України, а також початок функціонування зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом 1 січня 2016 року відкривають нові можливості для торгівлі та інвестиційних проектів, наголосив Прем’єр-міністр України.

Важливим спільним  пріоритетом є боротьба з корупцією. Арсеній Яценюк і Франсуа Олланд домовилися залучити французьких експертів до боротьби з відмиванням грошей та розслідування корупційних злочинів колишніх українських посадовців, багато з яких приховали свої статки у Франції. Серед інших перспективних напрямків – посилення співпраці у сфері банківського нагляду та взаємодія між митними органами.

5316 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *