Поведінка Бориса Гребенщикова зруйнувала “духовниє скрєпи”

 1661666Російська влада впевнена в тому, що увесь ” руський мір” під їх контролем, всі громадяни Росії мають виспівувати серенади Путіну. Але плясати під кремльовську дудку охочих не багато, а серед відомих людей тим паче.

Новий прояв демонстративної “непокори” від ще одного рок-музиканта РФ, Бориса Борисовича Гребенщикова.

Після концерта у Києві співак побував в Одесі, а саме в гостях у губернатора Одеської області – Михайла Саакашвілі. Про, це сам Саакашвілі написав у Facebook:

“У нас в гостях був Борис Гребенщиков. Він приїхав після концертів в Тбілісі та Києві і ділився своїми враженнями. Був у захваті від київської аудиторії і в цілому дуже тепло відгукувався про Україну”.

Російські політики дуже обурились. Так, член комітету Держдуми з оборони Олексій Журавльов, сказав: «зрада Росії зустрічатися з ворогом Росії, на руках якого кров російських громадян, солдат»… «Єдине, що можна тут сказати:« Боря, ти не правий ». Я боюся, що і рок-н-рол помер, і Боря вмирає для наших глядачів. Але це його вибір. Якщо хочеш лізти в політику, то це жорстка річ. Будь готовий до того, що там не всі в білих рукавичках, і не вся сцена аплодує, а є й зовсім інше »…

5263 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *