Порошенко звинуватив Путіна в інформаційній війні проти Німеччини

PoroshenkoВчора, в інтерв’ю німецькому виданню Bild президент України Петро Порошенко заявив про те, що Путін починає масштабну інформаційну війну проти Німеччини.

Глава Української держави назвав російською пропагандою історію про дівчинку Лізу Ф. з Берліна, яку нібито зґвалтували мігранти.

«Для Німеччини це щось нове, шокуюча пропаганда. Україна дізналася, що це таке ще півтора роки тому, коли брехня повторювалася в російських ЗМІ до тих пір, поки люди не починали в неї вірити … Це російська гібридна війна», – сказав президент.

На думку Порошенка, брехня російських ЗМІ спрямована на те, щоб усі люди почали в неї вірити.

У зв’язку з чим, Порошенко акцентував увагу на необхідності створення європейського телеканалу російською мовою – як альтернатива думкам і версіями, представленим російськими державними ЗМІ.

Крім того, Петро Порошенко сказав в інтерв’ю, що Захід повинен дотримуватися обережності у співпраці з російським президентом. Порошенко підкреслив, що сирійське питання можна вирішувати і без Путіна. Питання про продовження антиросійських санкцій український глава вважає найважливішим на порядку денному і зазначає, що продовження військових дій на Донбасі наочно демонструє неможливість скасування санкцій зараз.

Нагадаємо, на «Першому каналі» вийшов сюжет про російську 13-річну дівчинку, яку мігранти нібито викрали і зґвалтували в Берліні. Поліція Берліна спростувала цю інформацію.

24 січня сотні російськомовних в Німеччині вийшли на акції протесту проти «насильства іноземців», повіривши у фейк російської пропаганди про зґвалтовану дівчинку.

Прокуратура Німеччини назвала цю інформацію такою, що розпалює міжнаціональний конфлікт.

7188 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *