Порошенко у Римі – перший день візиту

a4716932c342f368ea32ea857db990f1_1447954335_large_650x410У рамках візиту Петро Порошенко зустрівся з керівництвом Італії – президентом Серджо Маттарелла, головою Ради міністрів (прем’єр-міністром країни) Маттео Ренці, головою Палати депутатів (нижньої палати) Парламенту Лаурою Болдріні, а також із представниками української громади Італії.

Зокрема, з Лаурою Болдріні президент обговорив ситуацію з правами людини в Криму, який зараз перебуває під контролем Росії

Болдріні підтримала надання Україні безвізового режиму, зазначивши великий внесок, який робить українська громада в Італії у справу процвітання країни і Європи в цілому.

Порошенко обговорив з керівництвом Італії питання у сфері безпеки, економіки і політики.

Президент розповів, що «Україна має тверду і послідовну підтримку з боку Італії з питання безпеки і оборони».

Також було домовлено про співпрацю у сфері АПК, включаючи сферу сільськогосподарського машинобудування та інвестиції в технології, харчову промисловість, щодо кроків італійських партнерів з розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

Глава держави повідомив, що досягнуто домовленості щодо встановлення партнерських відносин між Антикорупційним бюро Італії та Національним антикорупційним бюро України.

Президент також відзначив підписання угоди про визнання українських посвідчень водіїв. «Ми йшли до цього довгих 10 років», – зауважив Порошенко.

Крім того, було домовлено про подальші кроки з підвищення соціального захисту українців, які проживають в Італії.

Сьогодні, в середині дня заплановано візит Порошенка до Ватикану на зустріч з Папою Римським.

970 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *