Порошенко підписав рішення РНБО щодо захисту інтересів України в авіації

135201Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 липня 2015 року «Про заходи щодо захисту національних інтересів України у галузі авіації» від 20 липня 2015 року.

Відповідний указ №535/2015 від 4 вересня опублікований на сайті глави держави.

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року «Про заходи щодо захисту національних інтересів України у галузі авіації», – йдеться в повідомленні.

Згідно з рішенням РНБО, Кабінет міністрів повинен затвердити план заходів з підготовки до запровадження спільного авіаційного простору України з Європейським Союзом та його державами-членами.

Протягом місяця необхідно опрацювати питання щодо реорганізації Державної авіаційної служби України, оптимізації державного регулювання використання повітряного простору України, збільшення кількості інспекторів з авіаційного нагляду; вжити заходів до прискорення підготовки і внесення до Верховної Ради законопроекту про створення національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту.

У двомісячний термін пропонується затвердити плани заходів з розвитку цивільної авіації в Україні до 2020 р. створити на базі державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» міжнародний вузловий аеропорт.

Контроль за виконанням рішення Президент поклав на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

2790 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *