Польща і Україна підписали угоду про кредит

Польща і Україна підписали угоду про кредит 100 млн євро на модернізацію прикордонної інфраструктури.

Прем’єр-міністри України Арсеній Яценюк та Польщі Ева Копач підписали умову про надання Україні 100 млн євро позики. Про це повідомили у прес-службі уряду Польщі.

«Ця ініціатива підтверджує зацікавленість Польщі в наданні допомоги іншим державам і зміцнює позицію нашої країни як донора, що повинно бути позитивно оцінено через країни Організації економічного співробітництва та розвитку», – йдеться у повідомленні.

Відзначимо, мова йде про підписання договору між Україною та Польщею про надання Кабміну України кредиту для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону та інших проектів, що будуть погоджені сторонами та фінансуватимуться в рамках окремих контрактів між експортерами з Польщі та резидентами України.

Нагадаємо, польський уряд прийняв рішення виділити Україні до 100 млн євро кредиту на фінансування експорту товарів та послуг з Польщі в Україну, у тому числі на модернізацію дорожньої інфраструктури кордонів і будівництво українсько-польських прикордонних переходів.

11492 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *