Підозрілі самогубства членів Партії регіонів

prТаємничі смерті як мінімум восьми чиновників режиму колишнього президента Віктора Януковича мають між собою дещо спільне – найбагатшу людину України, мільярдера Ріната Ахметова, якого називають «сірим кардиналом» колишньої Партії регіонів, пише журналіст американського часопису Newsweek Максім Такер.

«Нова українська влада розпочала низку кримінальних розслідувань щодо політичної активності партії, але тепер, коли декілька людей, які знали найбільше про справи Ахметова, мертві, їх вже не змусять свідчити у суді», – пише журналіст.

Зокрема, Станіслав Мельник, якого називали «охоронцем Ахметова» і який доглядав за активами «Систем Кепітал Менеджемент», холдингової компанії, створеної для керування інвестиціями мільярдера, начебто, застрелився у власному будинку 9 березня. Через три дні застрелився колишній член Партії регіонів і керівник Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, якого тісно пов’язували з Ахметовим певні бізнес-інтереси, пише Такер.

Також пішли з життя:

Сергій Мельничук, старший прокурор Малиновського району Одеси, в березні “був скинутий” з балкона на дев’ятому поверсі житлового будинку. “22 березня, коли було виявлено тіло Мельничука, поліція спочатку заявила місцевим журналістам, що чоловік наклав на себе руки. Однак незабаром з’ясувалося, що стривожені сусіди пізно ввечері чули звуки боротьби і викликали поліцію. Патологоанатоми виявили, що загиблого перед падінням сильно побили.

Михайло Чечетов 28 лютого вистрибнув з 17-го поверху своєї столичної квартири колишній депутат Верховної Ради, “рука” Партії Регіонів у парламенті. За 5 днів до самогубства Печерський районний суд випустив Чечетова під заставу у 5 мільйонів гривень. Політик був арештований за підозрою у сприянні прийняттю “диктаторських законів” 16 січня. У передсмертній записці говориться: “Немає ніяких моральних сил більше жити. Я йду. Думаю так буде краще для всіх. Дякую всім за підтримку”.

 Олексій Колесник 29 січня 2015 року в своєму будинку повісився. За часів президенства Леоніда Кучми був головою Харківської обласної ради. Передсмертної записки не знайшли.

Микола Сергієнко 26 січня 2015 року застрелився у своїй квартирі з мисливського карабіна Blazer P93 калібру 7,62 мм. Колишній заступник начальника “Укрзалізниці” , друг Михайла Чечетова. Правоохоронці кваліфікували подію, як самогубство, оскільки слідів присутності сторонніх осіб на місці виявлено не було.

Сергій Вальтер – мер Мелітополя 25 лютого 2015 року повісився у власній квартирі. Згідно з висновками експертів, ознак насильницької смерті на тілі самогубці не було. Слідство схиляється до версії про самогубство, через низку кримінальних справ, пов’язаних з фінансами, за якими Вальтер проходив фігурантом.

 Олександр Бордюг 26 лютого 2015 року, у Мелітополі у своєму будинку був знайдений мертвим. Заступник начальника Мелітопольського міського відділу Управлінні Міністерства внутрішніх справ України, начальник міліції громадської безпеки.

 “Коли бачиш прокурорів країни, які виходять з Генеральної прокуратури в дорогих костюмах і сідають у блискучі Порше, БМВ і Ленд Ровери, стає ясно, що заробітна плата прокуратура, яка складає в середньму 400€ на місяць, це не єдине джерело їх доходів … правда про ці смерті навряд чи з’явиться найближчим часом”, – пише журналіст.

10707 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *