Під час бунту у в’язниці Каліфорнії загинув один з самих небезпечних злочинців

590_60f12240b735159e5490a61f25528d5bУ результаті заворушень у в’язниці «Сакраменто» в місті Фолсом, штат Каліфорнія, один ув’язнений загинув. У лікарню доставили ще 11 чоловік.

За інформацією The Daily Beast, загиблий – 71-річний Хьюго Йоги Пінеллі (Hugo «Yogi» Pinell), якого називали «найнебезпечнішою людиною в тюремній системі Каліфорнії».

Повідомляється, що він був близьким другом Джорджа Джексона (George Jackson) – організатора афроамериканського тюремного ліворадикального угруповання «Чорна партизанська сім’я».
Інцидент стався вдень 12 серпня у дворі виправної установи суворого режиму. У бунті брали участь 70 ув’язнених. Для розгону засуджених охоронці використовували перцевий газ і зробили три попереджувальні постріли.

Ніхто зі співробітників в’язниці не постраждав. Причини заворушень з’ясовуються. Як повідомляє Sacramento Bee, не виключено, що головною метою було вбивство Пінеллі. На нього неодноразово здійснювали напади інші ув’язнені. Через це більшу частину свого довічного терміну Пінеллі провів в одиночній камері. Незадовго до загибелі арештанта перевели в загальну камеру.

8369 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *