Петро Порошенко сьогодні святкує 50-річчя

165405У суботу, 26 вересня, Президенту України Петру Порошенку виповнилося 50 років.

Ніяких грандіозних банкетів, фуршетів не було передбачено. Петро Олексійович волів би провести цей день у колі сім’ї і близьких людей. Але зробити це в цьому році не вдалось.

У свій день народження Порошенко відбув до Нью-Йорка (США) для участі в роботі 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Незважаючи на це він із задоволення приймав поздоровлення і уважно читав всі повідомлення в соціальних мережах, адресовані йому в день народження.

Сім’я гаранта привітала його оригінально: перша леді Марина Порошенко, яка є ще й головою благодійного Фонду Петра Порошенка влаштувала на ювілей чоловіка інтернет-флешмоб.

Вона розмістила своє привітання чоловікові в соціальних мережах і запропонувала користувачам залишати свої коментарі і ставити лайки якщо поздоровлення сподобалося. За кожен лайк буде перераховуватися одна гривня. Ці гроші надійдуть на рахунок благодійного фонду «Таблеточки». Всім, кому цікава ця акція, можуть приєднатися до неї, зайшовши на сторінки офіційного сайту фонду. На сторінці Петра Порошенка в Facebook є всі посилання для розміщення лайків, тому всі бажаючі можуть стати учасниками флешмобу.

Акція триватиме до 30 вересня.

Сам же Президент зізнався, що не любить отримувати коштовні подарунки. За словами Порошенка, найціннішими презентами є ті, на створення яких дружина, діти та друзі витрачають певні зусилля та час.

«Я це дуже ціную, бо це те, що, у першу чергу, потрібно нормальній людині – любов, згадка про тебе, позитивні емоції», — додав Президент.

5774 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *