Петро Порошенко провів засідання РНБО

urn-publicid-ap.org-c57d35380ba840f6953b9816ec7785ddСьогодні президент України Петро Порошенко провів засідання військового кабінету РНБО. Глава держави ініціював розгляд питання про посилення взаємодії українських Збройних сил і Служби безпеки з моніторинговою місією ОБСЄ, передає прес-служба президента.

“Підкреслюю виняткову важливість координації зі спеціальною моніторингової місією ОБСЄ, щоб довести неухильне дотримання українськими Збройними силами наказів Верховного головнокомандуючого і мінських домовленостей”, – сказав глава держави.

За словами президента, необхідно показати всьому світові, що українська сторона виконує взяті зобов’язання. Одночасно підтримувані Росією бойовики і регулярні сили РФ порушують домовленості: не відводять техніку і артилерію, відбуваються обстріли з 120-мм мінометів, фіксуються окремі випадки застосування танкових підрозділів.

Окремо глава держави підкреслив, що має бути підвищена інтенсивність роботи і тиск в питанні звільнення всіх заручників. Президент відзначив зусилля співробітників СБУ, у тому числі першого заступника керівника Служби безпеки Василя Грицака, у звільненні напередодні 16 полонених.

Порошенко також відзначив необхідність створення пунктів спостереження в буферній зоні на найбільш небезпечних ділянках. Зокрема, мова йде про Донецький аеропорт, Авдіївку, Піски, Широкино.

Крім того, як підкреслив президент, має бути створена детальна дорожня карта для прискорення початку роботи міжнародної миротворчої місії в Україні.

Раніше ОБСЄ заявили, що не підтверджують відведення бойовиками важкого озброєння з лінії зіткнення на Донбасі.

1324 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *