Парламент Греції ухвалив бюджет на 2016 рік

54a96a8f7da5b_1420389007У ніч на неділю в грецькому парламенті був прийнятий проект державного бюджету на 2016-й рік. Йдеться про документ, що передбачає істотне скорочення витрат країни і значне підвищення податкових надходжень.

Перед голосуванням прем’єр-міністр Алексіс Ціпрас заявив, що підготовка документа була важким випробуванням для уряду, який хоче домогтися соціальної справедливості.

Більшість була мінімальною, з 300 депутатів парламенту урядовий проект підтримали 153, проти виступили 145. На засіданні були відсутні дві людини.

В бюджеті зафіксовано скорочення державних витрат на 5,5 млрд євро і зростання податкових надходжень більш ніж на 2 млрд євро.

Відзначається, що проект бюджету був узгоджений з міжнародними кредиторами (Євросоюз, Європейський центральний банк, Міжнародний валютний фонд і Європейський механізм стабільності).

Тим не менш, в самій Греції не все населення підтримує даний проект бюджету, до цього був проведений мітинг протесту проти його прийняття.

Як повідомлялося, парламент Греції прийняв останній пакет реформ, необхідних для отримання 12 мільярдів євро фінансової допомоги від міжнародних кредиторів для порятунку банківської системи країни.

Влітку Греція пережила важку фінансову і політичну кризу. 14 серпня Єврогрупа, до складу якої входять міністри фінансів 19 європейських країн, схвалила угоду про програму підтримки Греції на найближчі три роки, згідно з якою впродовж трьох років Греція може отримати 86 млрд євро.

9784 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *