Папа закликав французів поважати віру інших

3574E074-E108-4563-87B7-469DC44F682BПапа Римський Франциск сьогодні виступив на захист свободи слова, але зауважив, що є межі і сказав, цитую: “ви не можете робити іграшку з релігій.”

Френсіс говорив про напади в Парижі, захищав свободу слова не тільки як основоположне право людини, але й акцентував на обов’язку висловлювати свої думки заради загального блага, тільки” не ображаючи.”

Сімнадцять громадян Фрації і троє терористів загинули минулого тижня за три дні насильства по всій Франції. Були атаковані офіси сатиристичного журналу Charlie Hebdo, в якому були опубліковані карикатури на пророка Мухаммеда. “Ви не можете провокувати”, сказав Папа. “Ви не можете ображати віру інших. Ви не можете сміятися над вірою інших. Існує межа. Кожна релігія має свою гідність.”

Френсіс також коротко прокоментував доповіді США і ізраїльської розвідки, в яких попереджають, що він може бути об’єктом ісламістських бойовиків.

Френсіс висловив упевненість у заходах безпеки Ватикану, повідомляє CBC News Канади. Папа сказав, що він би був більше стурбований загрозою, якби стався напад.

“Я в руках Божих”, сказав він, а потім додав: “Я хіба боюся, того про що ви знаєте, в мене є недолік – невелика доза необережності. Якщо зі мною щось станеться, знаєте чого я попрошу в Господа? Дати мені благодать, щоб це було не боляче, тому що я стаю не сміливий, коли стикаюся з болем “

1636 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *