Нові адаптери TP-LINK Powerline перетворять розетки в високошвидкісні точки доступу

TL-PA8010P_KIT(EU)1.0_08Компанія TP-LINK офіційно представила нові адаптери TL-PA8010P КИТ і TL-PA4020 КИТ з лінійки пристроїв Powerline, які перетворюють звичайні домашні розетки в високошвидкісну легкомасштабуєму мережу для подальшого використання IPTV, потокової передачі відео ультрависокогодозволу, відтворення аудіо і навіть онлайн-ігор.

Для виконання певної задачі TL-PA8010P КИТ і TL-PA4020 КИТ підтримують функцію пріоритезації трафіку (QoS), для визначення ширини каналу для передачі даних певного типу.

Також адаптери дозволяють знизити електроспоживання до 85% завдяки енергозберігаючому режиму режим енергозбереження.
Комплект адапторів TL-PA8010P КИТ підтримує стандарт HomePlug AV2, який значно збільшує швидкість передачі даних, особливо під час інтенсивного використання мережі.

Адаптери використовують будь-які дві лінії електропроводки в трьокабельній мережі для поліпшення продуктивності, забезпечуючи швидкість до 1200 Мбіт / с.

Також вбудовані в пристрої розетки дозволяють використовувати адаптер Powerline для підключення додаткових пристроїв або подовжувачів, а фільтр захисту від перешкод дозволяють уникнути впливу електричних шумових сигналів на якість передачі даних по Powerline.

1069 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *