Нацбанк не виключає націоналізації «ПриватБанку»

приватбанкГолова комітету Верховної Ради з питань фінансової і банківської діяльності Сергій Рибалка заявив, що не виключає націоналізації «ПриватБанку».

Про це він сказав сьогодні по закінченню закритого засідання парламентського комітету з питань фінансової і банківської діяльності за участю голови Нацбанку Валерія Гонтарєва.

«По «ПриватБанку» ми почули, що як не розвивалася б ситуація, «ПриватБанк» або буде (підконтрольним приватній особі – ред.), або його буде націоналізовано. Є план оздоровлення «ПриватБанку», наскільки власники захочуть вливати гроші», – заявив Рибалка.

Однак Олег Серга, прес-секретар «ПриватБанку», щодо його націоналізації відповів наступне: «ПриватБанк» стабільно працює, працює з прибутком, виконує всі ключові нормативи діяльності та причин для розмов про його «націоналізації» немає і бути не може. Це не перша «новина» про націоналізацію банку, яку «ПриватБанк» зустрічає впевненою і сталевий роботою і новими унікальними технологіями, які сьогодні визнані не тільки в Україні, але і в світі».

1480 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *