Народний месник: львівський нардеп Парасюк вдарив ногою високопоставленого чиновника СБУ

0В четвер, 19 листопада, на засіданні Антикорупційного комітету Верховної Ради народний депутат (позафракційний) Володимир Парасюк вдарив ногою заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного, який сказав, що він зробив для Євромайдану більше, ніж Парасюк, який в свою чергу звинуватив генерала СБУ в корупції та хабарництві.

Нардеп, так пояснив свою поведінку: «Я це зробив, але в стані великого емоційного збудження, бо він мене спровокував на це. Він зачепив за живе. Його фраза мене просто-напросто вивела. Я не як народний депутат, а як людина відреагував на це».

Юрій Луценко засудив вчинок Парасюка: «Факт фізичного насилля у стінах парламенту з боку недоторканного депутата до викликаного працівника правоохоронного органу – неприпустимий… Ще гірше, що це зроблено щодо людини, яка від першого до останнього дня працювала на Майдані. Сотня автобусів зі Львова, протидія титушкам, виведення львівських міліціонерів зі зброєю на захист майданівців – все це робота Пісного. При цьому ні Пісний, ні Парасюк не мають мірятися вагою зробленого на Майдані. Революція гідності зобов’язує їх до вибачення і прощення».

Генеральна прокуратура України порушила кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу — ред.) щодо дій народного депутата Володимира Парасюка. Це вже четверта кримінальна справа відносно Парасюка. Три попередні були розпочаті за підозрою у викраденні співробітника СБУ у Львівській області, за побиття прокурора на засіданні суду у Геннадія Корбана і за втручання в роботі Печерського суду.

2215 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *