Найболючіше питання Севастополя – пільговики

timthumbВ Севастополе більше пільговиків відносно до загального населення міста, ніж в якомусь іншомі місті РФ, а самою великою проблемою міста є соцзабеспечення.

Про це заявив губернатор Севастополя Сергій Мєняйло.

«У нас найбільша кількість по відношенню до населення пільговиків – 195 тисяч, половина всього населення. У нас  – це соціальні служби при відсутності нормальної економіки », – сказав Меняйло.

При цьому він зазначив, що єдиним шляхом вирішення соціальних проблем у місті є його економічний розвиток. Сприяти розвитку підприємництва, за словами Меняйло, покликана СЕЗ в Криму і Севастополі, яка почала діяти з 1 січня 2015 року.

«Продовжується робота щодо створення сприятливих умов для інвесторів. Працюємо по майданчику для індустріального парку в районі Камишової бухти », – уточнив губернатор.В листопаді 2014 урядом Севастополя було видано розпорядження« Про впровадження в місті Севастополі кращих практик національного рейтингу стану інвестиційного клімату », яким передбачено розробку« дорожньої карти »щодо поліпшення інвестиційного клімату і формування міжвідомчої робочої групи.

3389 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *