На найбільшій аерокосмічній виставці в Дубаї Україна представить новий АН-178

_originalНа міжнародній аерокосмічній виставці «Dubai Air Show 2015» бере участь українська делегація на чолі з першим заступником секретаря РНБО України Олегом Гладківському. Про це повідомили в Посольстві України в ОАЕ.

«У роботі виставки, зокрема, бере участь офіційна українська делегація, очолювана Першим заступником Секретаря РНБО України Гладківським», – зазначили у дипломатичному представництві, відзначаючи, що щоденні авіашоу будуть проходити за участю сучасних бойових і пасажирських літаків.

На виставці буде представлений вітчизняний літак АН-178, який може ефективно експлуатуватися в умовах Близького Сходу та Африки.

«На виставковій площі «Dubai Air Show 2015» будуть представлені 160 літаків, у тому числі вітчизняний АН-178. Вперше за історію шоу, в льотній програмі візьмуть участь БПЛА», – цитує «Гомін» представника посольства.

Міжнародна аерокосмічна виставка «Dubai Air Show 2015», яка вважається одним із провідних міжнародних заходів представлення сучасної авіаційної техніки, стартує в Дубаї 8 листопада і завершиться 12 листопада.

За оцінками організаторів, нинішня виставка буде найбільшою за історію шоу. У виставці візьмуть участь понад 1100 учасників з 60 країн світу.

898 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *