МЗС перевіряє інформацію про викрадення громадянина України в Афганістані

МЗС_України_(будинок)

До Міністерства закордонних справ України звернулася жінка, яка стверджує, що її чоловік зник в Афганістані, українські дипломати з’ясовують обставини події.

Про це у вівторок, 11 серпня, повідомила речниця МЗС України Мар’яна Беца.

«Ми отримали звернення дружини громадянина України про зникнення її чоловіка в Афганістані. Ми звернулися в компетентні органи, а також доручили нашим дипломатам перевірити дану інформацію. Зараз наші дипломати з’ясовують обставини інциденту і працюють над вирішенням ситуації, що склалася в тісній співпраці з афганською стороною», – розповіла вона.

За її словами, обставини з’ясовує посольство України в Таджикистані, яке за сумісництвом представляє інтереси України в Афганістані.

Разом з тим, в Інтернеті з’явилося відеозвернення людини, яка стверджує, що є громадянином України Дмитром Білим. Чоловік заявляє, що його викрали в Афганістані, куди він, інженер-будівельник, приїхав працювати на будівництві.

Нагадаємо, що минулого тижня в результаті нападу озброєних бойовиків на готель в Малі загинули 5 представників місії ООН. Двоє із загиблих – українці.

4221 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *