Міхеіла Саакашвілі не тільки отримав українське громадянство, але й став очільником Одеської ОДА

43074Сьогодні 30 травня 2015 року, президент України Петро Порошенко з робочим візитом побував на Одещині та представив нового голову Одеської ОДА – Міхеіла Саакашвілі.

Також, глава держави вручив посвідчення новому голові ОДА та повідомив про підписання Указу про прийняття Міхеіла Саакашвілі до українського громадянства.

На зустрічі з адміністративно-господарським активом області Президент зазначив, що знає Міхеіла Саакашвілі як «людину, яка не словом, а ділом довела, що може не тільки демонструвати добрі знання і народжувати креативні пропозиції, але й вміє втілювати їх у життя і змінювати всю країну».

За словами Глави держави, за часів президентства Міхеіла Саакашвілі Грузія стала більш прозорою, ефективною, завдяки антикорупційній реформі – більш привабливою для іноземних інвесторів, змогла забезпечити справедливість судів та підвищити рівень захищеності громадян. «Такою я хочу бачити Україну, такою я хотів би бачити Одесу», – наголосив Глава держави.

Президент назвав Одесу «перлиною України», яка має величезний невикористаний потенціал. «Не в останню чергу, Одеса саме через це є спеціальною мішенню для агресора. Так, як об’єдналася країна, має об’єднатися Одеса. До кожного маємо знайти потрібні слова», – сказав Петро Порошенко.

Петро Олексійович подякував громадському активу Одещини за витримку та патріотизм, за те, що не допустили розповсюдженню сепаратистських настроїв. Президент зазначив, що Одеська область займає особливе місце в його серці, адже він тут народився.

Президент подякував Ігорю Палиці, який залишає пост глави Одеської обласної держадміністрації, за стабілізацію ситуації в регіоні після важких подій 2 травня 2014 року.

У свою чергу, Міхеіл Саакашвілі пообіцяв зробити з Одеси столицю Причорномор’я. Він наголосив, що головний потенціал Одеси – це люди, зазначивши, що для нього честь працювати в Одесі і з одеситами.

7929 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *