Місія МВФ закінчила роботу в Україні

0942b2089d914645703ca67bcf818014Місія Міжнародного валютного фонду відвідала Київ з 12 по 20 листопада. Про це йдеться в повідомленні фонду.

Місія в ході візиту провела дискусії в рамках другого перегляду виконання програми за угодою про Механізмі розширеного фінансування (EFF) на підтримку програми економічних реформ керівництва країни.

За словами керівника місії МВФ в Україні Рона ван Рудена, значна робота, яка була проведена на технічному рівні, сприяла просуванню взаємних домовленостей щодо запланованої податкової реформи та наслідків для бюджету-2016.

МВФ відзначає, що в даний час важливе значення має подання урядом на розгляд Верховної Ради бюджету, погодженого з завданнями програми, спрямованими на зниження дефіциту бюджету і розміру державного боргу до безпечного рівня.

«Надійна фіскальна позиція у поєднанні із заходами, спрямованими на оздоровлення банківської системи і прискорення економічних реформ, є критично важливими для вкорінення фінансової стабільності та створення основи для потужного і стійкого зростання», – уточнюється у підсумковому звіті Міжнародного валютного фонду.

Нагадаємо, сьогодні місія МВФ завершила свою роботу в рамках візиту до України.

4505 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *