Міністр фінансів України зустрілась з Міністром фінансів США

5645c38c180fcСьогодні, 13 листопада відбулась зустріч Міністра фінансів Наталії Яресько з Міністром фінансів США Джейкобом Лью.

Міністри фінансів двох країн обговорили прогрес у реформуванні економіки України, виконанні програми співробітництва України з МВФ та новий візит Місії фонду, що розпочався в Україні 12 листопада. Зокрема, питання, що будуть обговорюватися під час візиту Місії: оздоровлення державних фінансів, підготовка оновленого проекту бюджету на 2016 рік на базі нової податкової реформи та проведення структурних реформ для зменшення видатків бюджету.

Також сторони обговорили умови надання Україні нових кредитних гарантій з боку Уряду США обсягом 1 млрд дол., що дозволить Україні більш активно впроваджувати вже розпочаті реформи.

“Ухвалення нового, збалансованого бюджету на 2016 рік, та виконання інших реформ, передбачених меморандумом з МВФ, надасть можливість Україні отримати майже 4 млрд. дол. США фінансової підтримки, в тому числі кредитні гарантії США на суму 1 млрд. дол. США та новий транш МВФ обсягом 1,7 млрд доларів США. Цей пакет підтримки в 4 млрд.дол. США надасть значного запасу міцності нашим міжнародним резервам, що зараз становлять 13 млрд.дол.США.”, – заявила з цього приводу Міністр фінансів України Наталія Яресько.

 

оригінал на сайті мфу

1849 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *