Меркель закликала Путіна вплинути на бойовиків Донбасу

109227Ангела Меркель, яка займає пост німецького канцлера, провела переговори з російським президентом Володимиром Путіним. Розмова відбувалася в телефонному режимі.

Німецький лідер наполягала на тому, щоб Росія вплинула на сепаратистів «ДНР» і «ЛНР». Крім того, вона говорила про необхідність в екстреному порядку зайнятися розробкою законопроекту, що регулює місцеві вибори на Донбасі, повідомив у вівторок офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт.

Також Меркель попросила главу РФ допомогти відкрити доступ спостерігачам ОБСЄ в окремі райони конфлікту, де знаходяться бойовики.

Зейберт додав, що телефонний дзвінок відбувся на прохання самого Путіна.

Нагадаємо, вчора канцлер Німеччини заявила, що через невиконання мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі, Захід однозначно продовжить санкції проти Росії. Ймовірно, президент РФ сьогодні спробував умовити Меркель пом’якшити деякі з обмежень.

Зазначимо, напередодні в Берліні з Меркель зустрічався президент України Петро Порошенко. За підсумками переговорів, канцлер заявила, що санкції Європейського Союзу проти Росії повинні бути продовжені. За її словами, причина необхідності збереження тиску на Росію полягає у невиконанні Москвою Мінських домовленостей.

2044 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *