Мер Києва Віталій Кличко відкрив новий сезон у Київському зоопарку

Віталій Кличко з синами відвідав столичний зоопарк, Директор зоопарку, який супроводжував мера, надав можливість членам сім’ї мера погодувати деяких тварин.

Спочатку мер придбав тестовий електронний вхідний квиток до зоопарку, який буде в повному обсязі впроваджений з 1 травня, щоби всі відвідувачі були обліковані, і не було місця фінансовим зловживанням.

«Я був у зоопарку кілька років тому. Тоді були нарікання на стан тварин. Тому, коли я став мером, то дав завдання зробити зоопарк європейського рівня, зробити його цікавим місцем для відпочинку киян з родинами, з дітьми. Ми переходимо на електронні технології обліку всіх відвідувачів зоопарку», – зазначив Віталій Кличко.

Він повідомив, що отримали зоопарк з боргом у 9 млн. На сьогодні 3 млн уже погашено. До кінця року планується погасити весь борг. Мер також звернувся до меценатів і всіх небайдужих киян, які хочуть зробити зоопарк кращим, долучатися до його облаштування, щоб він став зоологічним парком справді високого європейського рівня.

«З’явилися нові вольєри, але все одно на все не вистачає фінансування. Добре, що є благодійники, які інвестують в зоопарк. Я радий, що Хейден інвестувала у новий вольєр для горили Тоні. Я її спитав, чому вона так зробила. Вона розповіла, що її вразило, коли вона відвідувала зоопарк, як Тоні зробив для неї квітку з того, що було в клітці, і подарував. І вона вирішила зробити йому подарунок у відповідь», – зазначив Київський міський голова.

Мер Києва подивився нове помешкання Тоні, погодував разом з дітьми бегемота і страусів, оглянув нових валійських кіз.

«Велика увага до зоопарку від твариннозахисних організацій. Робимо все, щоби тварини перебували у гарних умовах і почували себе комфортно», – зазначив мер Києва.

Розповідаючи про нововведення в зоопарку, директор зоопарку Кирило Трантін зазначив:

«Сьогодні відкрився 106-й сезон в київському зоопарку. Вперше за тривалий час сезон відкриває мер Києва. Сьогодні зранку до звіринця приїхали страуси. Взимку народилися козлики, з’явилися у нас шотландські корови, привезли яків. Усі тварини на експозиції, порожніх кліток майже немає. Зоопарк чистий, облаштований і чекає всіх киян у гості», – сказав Кирило Тарантін.

«Київський зоопарк радий бачити всіх гостей міста, киян. Впевнений, що кожен відвідувач отримає позитивні емоції від спілкування з тваринним світом. А працівники зоопарку створять комфортні умови, щоби ця прогулянка була цікавою – у вас буде можливість погодувати тварин, отримати більше інформації про них і гарно провести час з родиною і дітьми», – зазначив Віталій Кличко.

 

 

оригінал на сайті КМДА

10168 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *