Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс відсвяткували 15 років спільного життя

Ke`trin-Zeta-Dzhons-i-Maykl-DuglasОдна з найміцніших голлівудських пар Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс днями відзначили п’ятнадцяту річницю шлюбу.

71-річний Дуглас і його 46-річна дружина Зета-Джонс відсвяткували скляне  весілля в готелі Plaza в Нью-Йорку. Через 15 років подружжя віддало перевагу скромній вечері вдвох у ресторані після бродвейського шоу, куди Майкл заздалегідь купив квитки.

З самого ранку в день ювілею Кетрін опублікувала зворушливим фото з чоловіком у своєму Instagram і підписала його так: «Happy Anniversary dearest Michael! Loving our life together, here’s to the next 15! ❤», що в перекладі означає:«Щасливої річниці, мій дорогий Майкле! Люблю наше спільне життя. Нехай попереду нас чекають ще 15 років!».

Кетрін народила чоловікові двох дітей – сина Ділана, йому 15 років, і доньку Керіс, їй 12.

Відносини М.Дугласа з дружиною, відомого до зустрічі з Кетрін, голлівудського ловеласа, не раз піддавалися випробовуванням.

В родині Зети-Джонс і Дугласа, напевно, було все – і хвороба Майкла (рак гортані), і психічний розлад у Кетрін, з яким довелося боротися не без допомоги медиків, і сварки, через які вони мало не розлучилися два роки тому, але зараз у них все відмінно.

Сподіваємося, попереду їх чекає виняткове світле майбутнє в спільному житті!

934 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *