Масові арешти терористів

EPA_belgium_terror_scene_01_jef_150115_16x9_992Десятки підозрюваних у тероризмі були заарештовані в Бельгії, Франції та Німеччині сьогодні зранку. Після того, як вчора бельгійська влада заявила, що вони запобігли спробі атакувати поліцейських.

Ерік Ван дер Супт, бельгійський федеральний суддя, заявив на прес-конференції в Брюсселі, що 13 осіб були затримані в Бельгії , і ще двоє заарештовані у сусідній Франції. Він додав, що було проведено десятки пошукових операцій , в результаті у чотирьох осіб вилучили військову зброю, в тому числі автомати Калашникова.

У четвер, бельгійська поліція влаштувала полювання на підозрюваних терористів, у східній частині міста Вервье. В ході розпочалась перестрілка, двоє підозрюваних у тероризмі були вбиті, а третій був поранений і заарештований.

У той самий час, була зроблена заява, що поліцейські рейди спрямовані в першу чергу на тих, хто повернувся з Сирії. Влада вже повідомляла раніше про 300 бельгійських мешканців, які пішли воювати з екстремістськими ісламськими угрупованнями в Сирії; от тільки наразі не відомо, скільки з них повернулися.

1030 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *