Лукашенко: Конфлікт в Україні може призвести до світової війни

Lu-UN-02Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що якщо не зупинити кровопролиття на Донбасі, то ситуація на сході України може призвести до нової світової війни.

Про це він сказав під час виступу на саміті ООН з глобального розвитку.

«Українська криза… якщо не зупинимо кровопролиття в Європі, братовбивчу бойню, допустимо ескалацію цього конфлікту, жарко буде всьому цивілізованому світу», – заявив Лукашенко.

Білоруський лідер також зазначив, що якщо не вирішити ситуацію на Україні, «тоді ми зробимо ще один крок до глобального конфлікту, а можливо, до нової світової війни вже в центрі цивілізованого і просунутого світу».

Нагадаємо, Президент Білорусі Олександр Лукашенко зараз перебуває з робочим візитом у США. Для участі в саміті ООН він прибув до Нью-Йорка ще 26 вересня. Згідно з повідомленням прес-служби, Лукашенко має намір представити підходи Білорусі до вирішення актуальних міжнародних проблем.

Раніше глава Білорусі пообіцяв, що всі громадяни його країни понесуть покарання за участь у війні на Донбасі незалежно від того, на чиєму боці вони билися. Також він повідомив, що зараз Білорусь веде роботи по зміцненню кордону з Україною, де будуються інженерні захисні спору

13854 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *