Ліга чемпіонів: Динамо – Порту

Сьогодні в Києві  відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів УЄФА з футболу, який закінчився з рахунком 2:2.

Динамівці приймали португальців на на НСК “Олімпійському”. Арбітром зустрічі був Фелікс Брих (Німеччина).

Вже на 20 хвилині поєдинку капітан “Динамо” відкривав рахунок! Нажаль  не довго раділи вболівальники “Динамо”. Буквально через 4 хвилини Лайун з флангу м’яко навісив у штрафну, де Абубакар вигравши боротьбу у Гонсалеса ударом головою зрівняв рахунок.

Перший тайм був досить спокійним, різкий скачок був тільки в середині тайму, коли команди протягом декількох хвилин обмінялися голами.

Другий тайм був трохи напруженішим, за десять хвилин до закінчення гри напруга зросла до максимуму, після того як дубль забив гравець “Порту” – Абубакар.

Після подачі з флангу допустився помилки Рибка і Абубакар відправив м’яч практично в порожні ворота. І ось на останніх хвилинах матчу динамівці зрівняли рахунок!  Після удару Рибалки зі штрафного в “стінку” і серії рикошетів Буяльський майстерно головою переправив м’яч у ворота!!!