Лідер бойовиків «ЛНР» може допомогти Савченко в суді – адвокат

5A46D310-C9AD-4C25-A70E-09A55A184B15_cx0_cy5_cw0_w900_r1_s_r1Ігор Плотницкий лідер самопроголошеної ЛНР під час полону пані Савченко в червні 2014 очолював батальйон сепаратистів «Зоря», у місті дислокації якого утримували українку. Саме він, за версією слідства, був безпосередньо причетний до того, що Надію Савченко нібито відпустили на свободу. Після цього вона, як випливає з обвинувального висновку, невідомо як опинилася на території Росії, де і була заарештована.

Українська льотчиця каже, що це – очевидна брехня: її не відпускали, а силоміць вивезли до Росії.

Як вважає сторона захисту Надії Савченко, лідеру луганських бойовиків доведеться давати неправдиві свідчення. І від того, наскільки він буде переконливий у суді, залежить подальший хід судового процесу.

Якщо лідер терористів «Луганської народної республіки» Ігор Плотницкий буде непереконливо брехати на суді щодо української льотчиці Надії Савченко, Кремлю не залишиться нічого, крім як відпустити українку.

Про це «Громадському радіо» повідомив адвокат Савченко – Марк Фейгін.

«В цілому, питання про те, що Плотницького допитають, вирішене. Питання в тому, коли це станеться. Зрозуміло, що це може відбутися або в середу, або в п’ятницю, але судячи з усього у середу, оскільки прес-служба Плотницького давала інформацію, що він хоче прибути на початку тижня», – підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, у понеділок, 16 листопада, Ігор Плотницький не приїхав на суд проти Савченко. Захист льотчиці очікує, що лідер «ЛНР» приїде в середу.

1828 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *